ארונות כיבוי אש

 
 
 
ארונות כיבוי אש – בטיחות מעל לכל!חברת קורש גילוי אש מתמחה בהתקנת מערכות לגילוי ולכיבוי שריפות במוסדות, במפעלים ובמקומות ציבוריים נוספים.
נשמח לעמוד לשירותכם: 03-5588233
 
 

חשיבותם של ארונות כיבוי אש

 
  • כל הפריטים הדרושים במקום אחד – בתוך הארון מאוחסנים ביחד כל הפריטים שתידרשו להם על מנת להתמודד עם השריפה ברגע שפרצה.

  • נגישות מלאה – הארון תמיד מותקן במקום שנוח ושפשוט לגשת אליו, כך שבזמן אמת יהיה ניתן לגשת אליו בקלות על מנת לספק טיפול ראשוני נגד הלהבות המשתוללות.

  • איתור קל המאפשר תגובה מהירה – ברגע שהאש מתחילה להתלקח, כל דקה חשובה. הודות להתקנת ארון כיבוי אש במקום נגיש ולצבעו הבולט לעין, ניתן לאתר אותו בקלות, לגשת אליו במהירות ולהתחיל בניסיונות להשתלט על השריפה. השילוב בין כל הנקודות האלה הוא שהופך את ארונות כיבוי האש לחיוניים ביותר ולהכרחיים עבור כל בית עסק באשר הוא. בזכותם ניתן להציל חיים ולמנוע פגיעה ברכוש.
 
 
 
ארון כיבוי אש
 
 
 
 

תקינות ארון כיבוי אש היא המפתח להצלת חיי אדם

 
דבר ראשון יש לוודא שהארון עשוי מחומר גלם עמיד ביותר, שיהיה צבוע בצבע בולט לעין ושיותקן במקום שיהיה קל להגיע ולחבר אליו זרנוק כיבוי אש. שנית, הוא חייב להכיל אביזרים שונים שבאמצעותן ניתן יהיה לכבות את השריפה, ואם אפשר אז גם ערכת עזרה ראשונה. יש לבצע ביקורת תקופתית ולוודא שאכן ניתן להשתמש כראוי בכל הפריטים שאחסנתם בתוכו. צוות המומחים של כורש גיבוי אש ישמח לענות לכם על כל שאלה, וכן להתקין ולתחזק עבורכם ארונות כיבוי אש, שעומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. לקבלת מידע נוסף פנו אלינו עוד היום!