קורש גילוי אש
 
 
 
תו תקן
 
 
 
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-5588233
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת מערכות גילוי אש

 
מערכות גילוי האש הן חלק משמעותי ביותר מהסביבה הבטוחה בה אנו חיים הבטיחות של המרחבים בהם אנחנו חיים היא מובנת מאליה עבורנו, ואנחנו לא חושבים על כך שמדובר בהשקעה רוחבית ומשמעותית ביותר בכל מרחב מודרני באשר הוא – בין אם מדובר בבית שלנו, במקום העבודה שלנו או במרחבים הציבוריים בהם אנחנו נמצאים. אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר של הבטיחות הזאת הוא כל מה שקשור למערכות גילוי אש – מערכות שתפקידן, כשמן כן הן, לגלות אש בצורה מהירה ויעילה כאשר זו מתלקחת, ולהתריע על כך באמצעות אזעקה ולעתים גם להפעיל בצורה אוטומטית את מערכות כיבוי האש וכך להבטיח את המענה המהיר ביותר באופן אוטומטי במצב של אש. עם זאת, אנחנו רוצים להתמקד דווקא במה שקורה אחרי התקנת המערכות האלה – וספציפית בצורך ובביצוע הנכון של בדיקות במערכות גילוי האש.
 
 

חשיבות בדיקת מערכת גילוי אש

 

למה זה חשוב?

 
כמו כל מערכת ותשתית אחרת שמהווה חלק בסיסי משגרת החיים היום יומית שלנו ומהבטיחות שלנו במרחבים בהם אנחנו חיים, חשוב מאוד לבדוק בצורה מדויקת ומקצועית את מערכות גילוי האש לאחר התקנתן. הבדיקה עליה אנחנו מדברים היא בדיקה שמתבצעת מול התקנים של מכון התקנים ומול סטנדרטים בין לאומיים של בטיחות אש, ומתבצעים לאחר התקנה של מערכות גילוי אש. התכלית של הבדיקות האלה היא חשובה ביותר, כאשר מדובר בהבטחת התקינות של המערכות, ההפעלה האוטומטית של האזעקה, יחידות הבקרה, אזורי הגילוי השונים ועוד.
 
 
 
בדיקת מערכות גילוי אש
 
 
 
 

כיצד בודקים בצורה נכונה?

 
המפתח הבסיסי והחשוב ביותר לבדיקה נכונה של מערכות גילוי אש הוא פנייה לשירות מקצועי המתמחה בתחום, ויודע לבצע בדיקה נכונה לאור התקן המחמיר של מכון התקנים. בדיקה זו מתבצעת גם בתיאום רשות הכבאות, והיא מתבצעת על ידי אנשי מקצוע בתחום גילוי האש. הפרטים הנבדקים במסגרת הבדיקה המקיפה נעים בין בדיקה של אזורי הגילוי של המערכת, דרך יחידת הבקרה והתוכניות השונות ורמת הרגישות של גלאי העשן והאש, ועד בדיקת החיבור למערכות השונות כמו מערכת האזעקה, הכיבוי האוטומטי ועוד. רק לאחר שמבצעים את הבדיקה המקיפה והראשונית בצורה נכונה, ניתן להבטיח כי מדובר במערכת תקינה שמאפשרת את תחילת האכלוס של המרחב, ויש להקפיד לאחר מכן על הביצוע התקופתי שלה לפי ההנחיות.

עבור כל צורך שקשור לגילוי ולכיבוי אש – קורש מספקים לכם את השירות המקצועי ביותר

קורש גילוי אש מספקים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר בכל הנוגע לגילוי ולכיבוי אש, ולאחר ההתקנה המקצועית של המערכות כפי שהן נחוצות לכם, אנחנו נבצע את הבדיקה המקיפה ונאשר את תקינות המערכות אחריה – כאשר אתם יכולים להיות בטוחים שעם השירות שלנו סכנת האש במרחב שלכם יורדת למינימום.