קורש גילוי אש
 
 
 
תו תקן
 
 
 
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-5588233
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת תקינות מטפים

 
 
מטפים הם כלי עזר מצוין בהתמודדות עם שריפות, אבל רק אם הם תקינים.
קורש גילוי אש מציעה שירותי מכירה ובדיקת מטפים מקצועית שחשוב לבצע – כי הבטיחות בשעת שריפה היא בידיים שלכם.

כדי שבאמת תהיו בטוחים בצעו בדיקת תקינות מטפים!

 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו
03-5588233 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
אין עוררין על כך, שבכל בית ובכל עסק חשוב שיהיה מטף. אחרי הכול, אנחנו אמנם מקפידים לשמור על כללי הזהירות, אולם אף פעם אי אפשר לדעת מתי תפרוץ, חלילה, דליקה במבנה שעלולה לגרום נזק רב לנפש ולרכוש. אבל, לא מספיק שיהיה במקום מטף, משום שאם הוא ישנו במקום אבל ברגע האמת לא פועל כמו שצריך – זה כאילו לא היה שם.

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שבזמן אמת יבצע המתקן את עבודתו מהימנה, חשוב לבצע בדיקת תקינות מטפים.
 
 
 
בדיקת תקינות מטפים
 
תקינות מטפים
 
 
 
 

איך מתבצעת בקרה שוטפת למטפים?

 
הבדיקה היא די פשוטה, וכוללת שלושה מרכיבים עיקריים:

  • לחץ – על כל מטף יש מד לחץ מובנה, הנראה כמו שעון מים או מד דלק ברכבים הישנים. חשוב לוודא שהמחוג שבמד הלחץ יימצא באזור הירוק, המצביע על לחץ תקין של החומר. אם המחוג לא נמצא באזור הירוק – זה הזמן להחליף מטף.

  • פתוח / סגור –חשוב לבדוק שלא נעשה שימוש קודם במטף, שכן גם אם נשאר חומר כיבוי במתקן פתוח – יכול להיות שתוקפו פג ושהוא לא יצליח להשניק את השריפה. לכן, יש לבדוק שנצרת המטף סגורה לגמרי ובמקרה שהיא פתוחה – להחליף את עזר הכיבוי בחדש. אפשרות נוספת שיכולה לסייע לכם לדעת אם נעשה שימוש במטף בעבר היא להרים אותו. אם המשקל קל מדיי – כדאי להחליפו.

  • נצרה ללא נזק –בנוסף לכך שיש לבדוק אם הנצרה סגורה, חשוב לוודא שהיא לא שבורה או עקומה. זאת משום שבמצב שכזה יכול מאוד להיות שלאחר שתפתחו את הנצרה החומר לא יצליח לצאת מהמטף.

 
 

מי מבצע את בדיקת התקינות?

 
על פי תקן 129 חלק 1, אחת לשנה לפחות תעשה בדיקת תקינות ע"י מבקר שנתי. קורש גילוי אש מתמחה בביצוע בדיקות מסוג זה, ומתחייבת למתן שירות מקצועי, אמין ומהיר לכל לקוח. כמו כן, הבדיקה יכולה להתבצע ע"י מפקח מניעת דליקות מטעם רשות הכבאות.

אם אתם רוצים להיות באמת בטוחים שבשעת שריפה תהיה לכם אפשרות להשתלט עליה במהירה –צרו עימנו קשר עוד היום ונשמח לבצע בדיקת מקצועית ואמינה.