צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גלאי עשן

 
תחילתה של כל שריפה היא בלהבות הראשונות, הבודדות, וככל שרגע גילויה יהיה קרוב יותר לתחילתה, כך עולים הסיכויים לכיבוי מהיר, עם כמה שפחות נזקים לגוף, לנפש ולרכוש. וכל זה מתחיל בגלאי עשן - מערכת ההתרעה שלכם מפני כל סכנה.
 
 
 גלאי עשן לגילוי מוקדם
 

גלאי עשן, לגלות את האש בזמן אמת

 
כאשר פורצת שריפה צריכים לפעול בזריזות. כל דקה נחשבת, ועשויה להיות זו שתכריע בין חיים למוות. לכן, חשוב מאוד להתקין בכל גלאי עשן במקומות הנדרשים. גלאי אש יוכל להסב את תשומת לבכם בשעת חירום. בזכותו תוכלו לטפל בשריפה כשהיא עוד קטנה וניתן להשתלט עליה, ו/או להתפנות מהמבנה ולהזעיק את שירותי הכיבוי וההצלה.
 

מערכת גילוי עשן שמצילה חיים

 
גלאי העשן הוא למעשה זה שמאפשר לכם להתגונן. הוא מסייע לכם לאתר את השריפה ולכבות אותה בהקדם האפשרי, לפני שהלהבות מתחילות להשתולל. הוא זה שעשוי להציל את חייכם. מדובר בציוד חיוני, הכרחי ויעיל, שחשוב וכדאי להתקין אותו בכל בית עסק ואפילו בבתים פרטיים. אצלנו תמצאו מגוון רחב של גלאים ומערכות גילוי עשן ואש שיספקו את המענה האידיאלי להגנתכם.
 

עם גלאי עשן לא נוטלים סיכונים מיותרים

 
גלאי קולט את העשן ברגע שהשריפה מתחילה ומפעיל אזעקה בקולי קולות, כדי שתשמע בכל המבנה. בזכותו כולם ישמעו וידעו שעליהם להתפנות בהקדם האפשרי למקום בטוח. האזעקה מעירה גם את מי שישן, וגם את מי שנמצא בחלק מרוחק יחסית במבנה, וכך היא מאפשרת להתפנות בזריזות מהמבנה הבוער.

אנחנו כאן בשבילכם!

המומחים של קורש גילוי אש ישמחו לעמוד לשירותכם, ולספק לכם שירות מקצועי ואיכותי וגלאי עשן מצוינים, שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. כמו כן, נשמח לספק לכם שירותי אחזקה שבאמצעותם תוכלו לוודא שהמכשירים אכן תקינים, ויוכלו לשמש אתכם בשעת חירום.
 

 
זכרו! התקנת גלאי עשן מצילה חיים!
חשוב לגלות את האש בזמן - לפרטים צלצלו 03-5588233