קורש גילוי אש
 
 
 
תו תקן
 
 
 
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-5588233
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מידע מקצועי

 
 
 
 
 

מערכות כיבוי אש אוטומטיות - מתי זה מומלץ?

 
מערכות אוטומטיות לכיבוי אש מתאימות למבנים מסוימים בהם ישנה רמת סיכון גבוהה. בנוסף, אפשר לנצל את היכולות של מערכות מן הסוג הזה לטובת הגנה על ציוד חשמלי ואלקטרוני.
 
 
 
 
 
 
 

הבדלים באופן הפעולה בין מטף לגלגלון כיבוי אש

 
גלגלון כיבוי אש ומטף שייכים לקטגוריה של ציוד כיבוי אולם הם פועלים בצורה שונה לחלוטין.
מטף הוא אמצעי לכיבוי אש המיועד לריסון ולכן הוא מהווה חלק מהגנה אקטיבית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם עשן של סיגריות יכול להפעיל מערכות לגילוי אש?

 
גילוי אש מתבצע בעזרת מערכות גילוי עשן. עשן הוא אינדיקציה לאש ולכן תפקידן של המערכות הוא לזהות אותו בשלב מוקדם, לתת התרעה אמינה בדבר שריפה במבנה ולאפשר מילוט ופינוי יעיל.
 
 
 
 
 
 
 

כללי בטיחות באש

 

אש היא אחד ממשאבי הטבע החשובים ביותר בחיי האדם, אך למרות התרומה הרבה של האש לחיינו, חשוב לזכור שמדובר במשאב שיכול להיות מאוד מסוכן – אם לא מצליחים לשלוט בו כראוי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות כיבוי וגילוי אש נחוצות לבית

 
איך להתמקד בתכונות של מערכות כיבוי אש לבית על מנת להבין אילו אמצעים נחוצים לצורך הצלת חיים ומניעת נזקים בלתי הפיכים לציוד ולרכוש.

 
 
 
 
 
 
 

איך למנוע שריפה בבית?

 

ניתן למנוע שריפה בבית במידה ושומרים על כללי בטיחות באש. רוב השריפות בבתים ובדירות מגורים נגרמות כתוצאה מתקלה בחיווט החשמל, או לחילופין משימוש לא זהיר במכשירי חשמל לבנים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היכולות של מערכות גילוי וכיבוי אש לכלי רכב

 
מערכות גילוי וכיבוי אש המתאימות לכלי רכב מכל הסוגים נחשבות לאמצעי יעיל שיכול להציל חיים. הן מיוצרות על ידי החברות המובילות בעולם ומטרתן העיקרית היא למנוע שריפה לא מבוקרת
 
 
 
 
 
 
 

מערכות מיגון נגד אש

 
חברת קורש גילוי אש משווקת מערכות מיגון נגד אש ברמה הגבוהה ביותר בארץ. המערכות שלנו עוברות את כל הבדיקות המחמירות של רשות התקנים בישראל ומעבדות נוספות ברחבי העולם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכת כיבוי וגילוי אש

 
מערכות בניין מהסוג של כיבוי וגילוי אש מוחבאות לרוב בתוך המבנה, אולם הן מהוות חלק חשוב מתפקודו של הבניין כמכונה גדולה ומורכבת. מערכת כיבוי וגילוי אש נפוצה בסוגי בניינים רבים, ולעיתים היא מותקנת על פי חוק.
 
 
 
 
 
 
 

האש האולימפית פוגשת את המציאות

 
5 תקריות אולימפיות בהן האש האולימפית הייתה צריכה להתמודד עם המציאות הלא-כל-כך סימבולית ורומנטית. אולימפיאדת סוצ'י שנסגרה אתמול הייתה רוויית רעש תקשורתי וגם רגעים מרגשים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חשיבות בדיקות תקופתיות לציוד כיבוי אש

 
כל מי שמנהל משרד גדול חייב להבין שחלק מהאחריות שלו היא לדאוג לשלומם של העובדים. מחובתו לעשות ימי היערכות למצבי חירום, ולדאוג גם שיהיה בבניין את כל הציוד הדרוש לכיבוי אש.
 
 
 
 
 
 
 

מהו הזרנוק ומה תפקידו?

 

הזרנוק הוא צינור ארוך, עבה וחזק שנועד לכיבוי אש. המילה זרנוק למעשה מתייחסת לכל צינור בפרשנות העממית אך הפירוש האמיתי שלו הוא צינור כיבוי אש.