קורש גילוי אש
 
 
 
תו תקן
 
 
 
 
 
 
 
 
5
3 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-5588233
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות גילוי אש ועשן לבית ולעסק

 
כל עסק מחוייב בהתקנת ציוד כיבוי אש ומערכות לגילוי אש ועשן, כדי לקבל את הרשיון להפעיל את העסק. כל עסק מקבל הנחיות מדוייקות משירותי הכבאות לגבי סוג הציוד הדרוש, כמות הציוד והתקנים להתקנתו הבטיחותית. על מנת לבצע זאת מומלץ להתקשר עם חברה המשווקת והמתקינה ציוד כיבוי אש ומערכות גילוי אש ועשן, כדי לקבל את השירות הטוב והאיכותי ביותר, שיעמוד בכל הדרישות כדי לקבל הרשיון להפעלת העסק.

בנוסף לעסקים המחוייבים להתקין מערכות ולהצטייד בציוד זה, ישנם בתים פרטיים רבים, המצטיידים בציוד כיבוי אש ואף במערכות לכיבוי אש. מדובר באנשים שיש להם בתים צמודי קרקע, מחסנים בחצר, חדרי עבודה ומלאכה מסוגים שונים וכדומה.
 

סוגים שונים של מערכות

 
כפי שנאמר, הדרישות של שירותי הכבאות משתנות מעסק לעסק, והסוגים השונים של מערכות אלה מיועדים לשרת את הצרכים השונים בהתאם להוראות השונות. מערכות אלה מאפשרות לאתר ולגלות את מקור הבעייה, ואף לפתור אותה תוך צמצום הנזקים העלולים להגרם כתוצאה מדליקה או שריפה.

מערכות אלה מותקנות בכל מקום, שיש סבירות גבוהה לפריצת דליקות ושריפות כגון:

  • מפעלים תעשייתיים, בתי מלאכה ומחסנים
  • מטבחים
  • חדרי חשמל
  • חדרי מכונות ומתקנים הפועלים על גז
  • במשרדים
  • בתים פרטיים

מערכות אלה, המותקנות במקומות שהוזכרו, מגיעות בצורות ובסוגים שונים, והעיקריים שבהם הם: גלאי עשן, גלאי חום ולחצני מצוקה המופעלים בצורה ידנית. מערכות אלה מחוברות לגורמים שונים, ושולחות אליהם התראות ברגע שהגלאי מופעל. גורמים אלה יכולים להיות קצין הבטחון של העסק, בעל העסק, חברת השמירה של העסק, ואף מרכז שירותי הכבאות המקומי.
 

מערכות שגם מכבות אש

 
בנוסף להתראות ולצפצוף החזק שמערכות אלה משמיעות ברגע שהן מופעלות, רבות מהן מחוברות ישירות למערכות כיבוי אש אוטומטיות, המתחילות בפעולות כיבוי מיידיות בעת הפעלתן. מערכות אלה הן בעיקר מערכות התזה של מים (ספרינקלרים) או מערכות להתזת חומרי כיבוי נוספים. כדי להצטייד במערכת המתאימה לצרכים שלכם עליכם לקבל ייעוץ מקצועי באשר לסוג המערכת, היקף המערכת והתקנתה במקומות הנכונים. על מנת לעשות זאת, יש להתקשר עם חברה מקצועית, ובעלת מוניטין בכל הקשור לציוד כיבוי אש ומערכות לגילוי וכיבוי אש.

חברת קורש גילוי אש היא חברה המתמחה בתחום הכיבוי, והיא בעלת נסיון רב שנים בתחום. חברת קורש משווקת ומתקינה מערכות אלה בהתאם לכל התקנים הנדרשים, ובהתאם לדרישות שירותי הכבאות, על מנת שאתם תקבלו את רשיון הפעלת העסק בצורה חלקה ומהירה. החברה מספקת שירותי תחזוקה שוטפים למערכות, ומעניקה אחריות מלאה על מוצריה, ועל ההתקנות שהיא מבצעת.

חברת קורש מוודאת, כי ברשותכם יהיה כל הציוד הנחוץ לכיבוי אש ולגילוי אש ועשן, והיא מכינה אתכם לכל מצב חירום בתחום זה. החברה מעודכנת בכל החידושים באחרונים בתחום, ותוכל לתת לכם ייעוץ מקצועי מקדים לפני הרכישה וההתקנה של המערכות השונות.